کمک 102 میلیونی خیرین ورزشکار راینی

مردم نیکوکار شهر راین در همایش پیاده روی استان کرمان با اهدای مبلغی معادل 102 میلیون تومان زمینه آزادی 10 زندانی غیرعمد را فراهم کردند.

همایش پیاده روی «صبح و نشاط» که به همت فدراسیون ورزش‌های همگانی و مشارکت ستاددیه این هفته 30 مرداد ماه با حضور ده هزار نفری مردم شهر راین استان کرمان برگزار شد.

در این مراسم ورزشی که به طور زنده از شبکه سوم سیما پخش می‌شد مدیرعامل ستاددیه شعبه این استان با تشریح آخرین اقدامات صورت گرفته در این نهاد مردمی گفت: در حاشیه همین مراسم نیکوکاران نوع دوست با اهدای مبلغی معادل 102میلیون تومان زمینه آزادی حداقل 10 زندانی غیرعمد را فراهم کردند.

موسوی‌قوام با اعلام آمار جمعیت 249 نفری زندانیان غیرعمد این استان افزود: متاسفانه هنوز محکومان مالی بیشترین آمار را در این بین به خود اختصاص داده و از این جمعیت هم زندانیان مهریه بیشترین تعداد را شامل می‌شوند.

وی خاطر نشان کرد: ستاد دیه این استان طبق سنت هر ساله خود در طول دهه کرامت میزبان جشن‌های گلریزانی در سطح استان بوده و در تلاش است تا پایان شهریور ماه جشن بزرگ گلریزان آزادی زندانیان غیرعمد شهر کرمان را با حضور مدیرعامل ستاددیه کشور و سایر مسئولین کشوری و استانی برگزار کند.