آزادی 12 زندانی جرائم غیر عمد به مناسبت هفته قوه قضائیه

سید حجت الله موسوی قوام مدیر عامل ستاد دیه شعبه استان گفت :12 مددجوی جرائم غیر عمد با پرداخت مبلغ هشتصد و نود و شش میلیون ریال به مناسبت هفته قوه قضائیه از سطح زندانهای استان آزاد شدند.

وی گفت : مبلغ بدهی این 12 مددجو بیش از یک میلیاردو سیصد و پنجاه میلیون ریال بوده که با تلاش نمایندگان و مددکاران ستاد دیه در زندانهای استان مبلغ هفتاد میلیون ریال از شکات تخفیف اخذ شده همچنین مددجویان مبلغ سیصد و هشتاد و هشت میلیون ریال از بدهی خود را تامین نموده اند.

موسوی قوام یاد آورشد از تعداد مددجویان آزاد شده به مناسبت هفته قوه قضائیه 1 نفر محکوم به پرداخت دیه، 6 نفر بدهکار مالی و مابقی محکوم به پرداخت مهریه بوده که مربوط به زندانهای سیرجان ، بافت، زرند و کرمان می باشند.

مدیر عامل ستاد دیه استان گفت :با توجه به اینکه در ایام ماه مبارک رمضان قرار داریم و دل های مردم خداجو به یکدیگر نزدیک تر است امیدواریم که خیرین همانند  سنوات گذشته در جهت آزادی زندانیان جرائم غیر عمد پیش قدم بوده و در این ماه پربرکت تعداد بیشتری از مددجویان جرائم غیر عمد از زندان آزاد و به آغوش گرم خانواده های خود بازگردند.

موسوی قوام در پایان گفت جشن گلریزان مرکز استان مانند سنوات گذشته شام تولد هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا مورخه 94/06/04 در صدا و سیمای مرکز استان برگزار می گردد./