12 تصادف زنجیره‌ای در شهر کرمان

جانشین پلیس راهور استان کرمان با اشاره به مه‌گرفتگی و یخ‌زدگی معابر درون شهری کرمان گفت: روز گذشته، کرمان شاهد 12 تصادف زنجیره‌ای بود که خوش‌بختانه تلفات انسانی نداشت.

روز گذشته 12 تصادف زنجیره‌ای در شهر کرمان رخ داد

به گزارش کرنا به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان کرمان، علی‌اکبر کرمانی افزود: در پی بارش شدید برف و باران که از روز دوشنبه آغاز شده بود؛ معابر درون شهری استان دچار یخ‌زدگی شده و تردد در برخی شهرها به کندی صورت می‌گرفت؛ اما با تلاش شبانه‌روزی ماموران پلیس راهور، شهرداری و سایر ارگان‌ها، روان‌سازی ترافیک و یخ‌زدایی از خیابان‌ها انجام شد.
وی با اشاره به مه‌گرفتگی و لغزنده بودن معابر درون شهری کرمان طی روز گذشته، ادامه داد: 12 تصادف زنجیره‌ای طی 24 ساعت گذشته در شهر کرمان رخ داد که از این تعداد، پنج فقره جرحی بودند؛ اما هیچ گونه تلفات انسانی نداشتند.
این مقام مسئول تصریح کرد: مهم‌ترین این سوانح، تصادف زنجیره‌ای 11 خودرو در تقاطع فرهنگیان بود که با حضور به موقع ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی، گره ترافیکی به وجود آمده، باز شد.
کرمانی اظهار داشت: عمده‌ترین دلیل سوانح رانندگی روز گذشته، عدم توجه به جلو و رعایت نکردن فواصل طولی بین خودروها با توجه به شرایط معابر، از سوی رانندگان بوده است.