در همایش پیاده روی خانوادگی شهرستان زرند زمینه آزادی 3زندانی غیر عمد فراهم گردید

همزمان با دهه کرامت زمینه آزادی 3 مددجوی جرائم غیر عمد در همایش پیاده روی خانوادگی شهرستان زرند درروز جمعه مورخه 95/05/22 فراهم گردید .

در همین راستا ستاد دیه استان با ایجاد غرفه ای در مسیر راهپیمایی ضمن فرهنگ سازی در بین خانوده ها و پیشگیری از وقوع جرم با توزیع بیش از

2000 بروشور و تراکت تبلیغاتی در زمینه جرائم غیر عمد (تصادفات ، بدهکاران مالی ، مهریه و نفقه ) به رسالت ستاد دیه در بحث پیشگیری پرداخته بود.

نماینده ستاد دیه  با حضور در این مراسم ضمن گرامیداشت دهه کرامت اعلام نمود : خیرین و مردم نیکوسرشت شهرستان زرند با کمک 420 میلیون ریالی خود در این همایش  زمینه آزادی 3 نفر از مددجویان جرائم غیر عمد را فراهم نمودند.انشالله با پرداخت بدهی آنان تا قبل از میلاد با سعادت هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا از زندان آزاد و به آغوش گرم خانوده خود باز می گردند.

 کل مبلغ بدهی این 3 مددجو بیش از یک میلیاردو 529 میلیون ریال بوده است که با تلاش نماینده و مددکار ستاد دیه در این شهرستان بیش ازمبلغ 1میلیارد ریال از شکات پرونده ها اخذ رضایت و تخفیف گرفته شده است .همچنین 2 نفر از این محکومین بدهکار مهریه و یک نفر هم بدهکار مالی در بحث ضمانت بوده است .هر 3 مددجو سرپرست خانواده بوده که از سال 94 در زندان تحمل حبس می نمایند.