فراهم شدن زمینه آزادی تعداد 30مددجوی جرائم غیر عمد به مناسبت ایام دهه امامت و ولایت

سید حجت اله موسوی قوام مدیر نمایندگی ستاد دیه استان کرمان خبر ازفراهم شدن زمینه آزادی تعداد 30 مددجوی جرائم غیر عمد را به مناسبت ایام پر خیر و برکت دهه امامت و ولایت را از سطح زندانهای استان داد.

وی گفت : این تعداد از مددجویان مربوط به زندانهای کرمان ، بم ، رفسنجان ، زرند ، کهنوج ، سیرجان وجیرفت میباشند که با پرداخت مبلغ 13 میلیاردو 99 میلیون ریال از زندان آزاد می شوند.

موسوی قوام افزود : تعداد 16 نفر از این محکومین بدهکار مالی بوده و مابقی محکومین به پرداخت مهریه و نفقه می باشند که تعداد 2 نفر زن و مابقی مرد هستند .

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان در ادامه افزود : ستاد دیه از ابتدای سال جاری موفق به آزادی تعداد 102 مددجوی واجد الشرایط زندانهای استان با پرداخت مبلغ 35 میلیارد شده  که نسبت به مدت مشابه سال گذشته برابری دارد.

موسوی قوام در پایان گفت : در حال حاضر تعداد 200 مددجوی واجد الشرایط در سطح زندانهای استان تحمل حبس می نمایند که برای آزادی آنان حدود 7 میلیارد تومان نیاز است هدف و تلاش ستاد دیه استان آزادی تعداد 69 مددجوی واجد الشرایط می باشد که تا پایان سال 97 وارد زندان شده اند در واقع زندانیان غیر عمد سنوات قبل در اولویت میباشند برای آزادی .