برگزاری 30 جشن گلریزان در کرمان

سید حجت اله موسوی قوام مدیر نمایندگی ستاد دیه استان خبر از برگزاری 30 جشن گلریزان در زمینه آزادی زندانیان نیازمند و آبرومند جرائم غیر عمد استان را داد.

وی گفت : طی برنامه ریزی های انجام شده توسط ستاد دیه استان و اعضاءهیات امناء آن و با همکاری استانداری ، دادگستری کل استان و صدا و سیمای مرکز کرمان در ایام ماه مبارک رمضان سال جاری تعداد 30 جشن گلریزان برگزار که این تعداد 8 جشن گلریزان مربوط به مرکز استان و شهرستان کرمان می باشد که تعداد 5 جشن در صدا و سیمای مرکز استان برگزار خواهد شد.

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان بیان داشت : در حال حاضر تعداد 269 مددجوی جرائم غیر عمد در سطح زندانهای استان تحمل حبس می نمایند که برای آزادی آنان حدود 85 میلیارد ریال نیاز است .

 

موسوی در ادامه گفت : از تعداد کل مددجویان جرائم غیر عمد استان متاسفانه در نوع جرم بالاترین آمار همچنان مربوط به محکومین به پرداخت مهریه و نفقه می باشد .

وی افزود : با تلاش و رایزنی های صورت گرفته انشااله امسال هم مانند سال گذشته کمک خیرین ، شرکت ها و صنایع استان را در بحث آزادی زندانیان جرائم غیر عمد خواهیم داشت.

موسوی قوام در پایان عنوان داشت : تمامی همشهریان ومردم نوع دوست دیار کریمان می توانند ستاد دیه را در زمینه آزادی زندانیان جرائم غیر عمد استان یاری دهندصرفاً بحث کمک بصورت نقدی نمی باشد مردم نوع دوست دیار کریمان می توانند در زمینه اخذ رضایت و تخفیف بدهی از شکات پرونده ها هم ستاد دیه را یاری رسانند./