زمینه آزادی تعداد 31 مددجوی جرائم غیر عمد از سطح زندانهای استان فراهم گردید

سید حجت الله موسوی قوام  مدیر نمایندگی ستاد دیه استان کرمان در جلسه هیات امناء این ستاد که در دفتر شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی برگزار گردید خبر از فراهم شدن زمینه آزادی 31 مددجوی واجد الشرایط جرائم غیر عمد را از سطح زندانهای استان را داد.

وی گفت : این تعداد از مددجویان با پرداخت مبلغ 6 میلیاردو 225 میلیون ریال از سطح زندانهای استان آزاد می شوند.

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان بیان داشت : کل مبلغ بدهی این تعداد از مددجویان بیش از 55 میلیاردو 658 میلیون ریال می باشد که با تلاش نمایندگان و مددکاران ستاد دیه در سطح زندانهای استان در جلسات صلح و سازش بیش از 34 میلیاردو 952 میلیون ریال از شکات پرونده این مددجویان تخفیف و رضایت اخذ گردیده است.

وی در ادامه گفت : با توجه به افزایش آمار ورودی زندانیان جرائم غیر عمد استان به زندان از خیرین دیار کریمان که همواره بعنوان یک بازوی توانمند و یاوران ستاد دیه بوده اند خواهشمندیم در این روزهای پایانی سال نگاه ویژه ای در زمینه کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد داشته باشند تا با کمک خود گره ای ازبنده ای از بندگان خداوند که بصورت ناخواسته وارد زندان شده اند را باز نمایند و آنها در آستانه سال نو در کنار خانواده خود باشند.

ایشان در پایان بیان داشتند همایش تجلیل از خیرین و یاوران ستاد دیه استان در روزهای ابتدایی اسفند ماه سال جاری با حضور مسئولین برگزار خواهد شد.