اولویت ستاد دیه آزادی محکومین پرداخت دیه می باشد

رییس كل دادگستری ورئیس هیئت مدیره ستاد دیه استان كرمان ضمن تقدیر از تلاش های ستاد دیه گفت: اولویت كاری این ستاد كمك به زندانیان جرایم غیرعمد مربوط به سوانح رانندگی است.

حجت الاسلام ‘علی توكلی’ روز دوشنبه مورخه 4/7/90در جلسه هیات مدیره ستاد دیه استان كرمان افزود: كمك به سایر مددجویان جرایم غیرعمد در اولویت های بعدی ستاد دیه قرار دارد.
وی با اشاره به این مطلب كه در انتخاب مددجویان واجد شرایط دریافت كمك های ستاد دیه بررسی دقیقی انجام می شود، عنوان كرد: پیشگیری از ورود مددجویان جرایم غیرعمد از مهمترین اولویت های كاری ستاد دیه است.
وی كمك به افراد نیازمند و آبرومندی كه به دلیل جرایم غیرعمد وارد زندانها شده اند را از اهداف ستاد دیه دانست و گفت: ستاد دیه در راستای اجرای این هدف، نیازمند كمك های خیران است.
وی در ادامه تاكید كرد: اثر هر كار خوب یا بد در زندگی خودمان مشخص خواهد شد و برای داشتن یك زندگی خوب باید همواره در مسیر انجام خوبی ها حركت كرد.
رییس هیات مدیره ستاد دیه استان كرمان ادامه داد: خداوند اجر كارهای نیك را خواهد داد و لازم است كه هر كار خیری كه انجام می شود با نیت كسب رضای خداوند باشد.
وی با اشاره به اهمیت برنامه ریزی در زندگی عنوان كرد: اما برنامه ریزی همه چیز نیست و باید یك سری عوامل معنوی هم به همراه آن باشد تا نتیجه مطلوب حاصل شود.
رییس كل دادگستری استان كرمان اظهار داشت: عوامل معنوی موجب خیر و بركت در زندگی افراد می شود.
وی تصریح كرد: انفاق، صدقه و كمك به دیگران از جمله كارهای خیری است كه خیر و بركت را به مال و زندگی افراد وارد می كنند.
وی همچنین هفته دفاع مقدس را گرامی داشت و گفت: ما امروز هر چه كه داریم در پرتو خون شهدا و اقدامات ایثارگران حاصل شده است.
حجت الاسلام توكلی بیان كرد: در واقع سفره ای پهن شده و ما هر كدام به شكلی بر سر این سفره نشسته ایم و مدیون خدمات و جانفشانی های شهدا و ایثارگران است.
در این جلسه مقرر شد جشن گلریزان در مركز استان كرمان در سالروز میلاد امام رضا (ع) در 17 مهرماه با حضور خیران، مسوولان و مردم برگزار شود.