۶ كشته و مجروح در حوادث جاده اي ورامين

تصادف 3 دستگاه خودرو و موتورسيکلت در شهرستان ورامين 6 کشته و زخمي بر جاي گذاشت .
به گزارش پايگاه اطلاع رساني پليس ، فرمانده انتظامي شهرستان ورامين در شرح اين خبر بيان داشت : مأموران کلانتري 18 قرچک روز گذشته از واژگوني يك دستگاه سواري پيكان در روستاي “ولي آباد” مطلع و بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند.
سرهنگ ميري درباره اين حادثه گفت: ماموران با حضور در محل مشاهده كردند در اين حادثه يك دستگاه سواري پيكان به رانندگي «بهروز مولايي» به علت سرعت زياد و عدم توانايي راننده در كنترل وسيله نقليه در سرپيچ واژگون شده است و راننده آن در دم فوت کرده و سه نفر از سرنشينان آن نيز مجروح که جهت مداوا به مراکز درماني منتقل شدند .
اين مقام مسئول تصريح كرد : همچنين در حادثه ديگري ،بر اثر برخورد يك دستگاه خودرو وانت پيکان با يك دستگاه موتورسيكلت در موقعيت “عبدل آباد” ، راكب موتورسيكلت به نام «حسن وزيري» 71 ساله جان باخت و کارشناس راهنمايي و رانندگي از صحنه تصادف بازديد كه علت تامه تصادف را بي احتياطي از جانب راکب موتورسيکلت گزارش کردند .
وي همچنين از يک فقره تصادف ديگر بين يکدستگاه تاکسي پرايد با يک نفر عابر پياده در جاده اصلي شهرستان خبر داد و گفت : در اين تصادف مرگبار ، عابر پياده با هويت نامعلوم فوت کرد .
فرمانده انتظامي شهرستان ورامين در هشداري به رانندگان بيان داشت : تاكيد پليس ، براي رانندگي در جاده ها ، رانندگي با سرعت پائين و مطمئن است ، پس رانندگان ضمن مد نظر قرار دادن اين موضوع ، مي توانند از بروز اينگونه حوادث جلوگيري كنند .